بلاگ لابراتوار اتیوس

slx-clear-aligners-top(2)
الاینرهای شفاف یک گزینه درمانی ارتودنسی محبوب برای بیمارانی است که به دنبال صاف کردن دندان های خود هستند. این راه حل ابتکاری در بین بیماران و دندانپزشکان محبوبیت پیدا کرده است، زیرا جایگزین محتاطانه و راحت تری برای بریس های سنتی ارائه می دهد. در این بلاگ، روند دقیق ساخت الاینرهای شفاف، از مشاوره اولیه تا پایان درمان ارتودنسی را بررسی خواهیم کرد.
20 اردیبهشت 1402
الاینر ارتودنسی شفاف - لابراتوار اتیوس
درمان ارتودنسی در سال های اخیر راه طولانی را پیموده است، با ظهور فناوری های جدید برای ارائه گزینه های بیشتری برای بیمارانی که به دنبال درمان ارتودنسی هستند. دو مورد از محبوب ترین انواع درمان ارتودنسی، ارتودنسی سیمی و الاینرهای شفاف هستند. در حالی که هر دو گزینه درمانی مزایای خود را دارند، الاینرهای شفاف به دلیل راحتی و جذابیت زیبایی که دارند محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. در این پست، ما به مقایسه ارتودنسی شفاف و ارتودنسی سیمی خواهیم پرداخت که چرا الاینرهای شفاف ممکن است انتخاب بهتری برای بسیاری از بیماران باشند.
20 اردیبهشت 1402
کراودینگ های دندانی - لابراتوار اتیوس
کراودینگ دندانی نامنطمی هایی است که در رویش دندان ها رخ می دهد و ممکن است در همه ابعاد رخ دهد. کراودینگ دندانی در سه دسته مایلد،مدریت و سیویر دسته بندی می شوند.
21 دی 1401
2e14abc
تاریخچه ارتودنسی شفاف یا الاینر نامرئی به سال 1993 بر میگردد که توسط جان شریدان، متخصص ارتودنسی آمریکایی به عنوان نگهدارنده Essix طراحی و ساخته شد.
14 دی 1401
مقاله های بیشتر ...

برترین برچسب ها

الاینر ارتودنسی شفاف - لابراتوار اتیوس
الاینر شفاف
patients (5)
الاینر
الاینر ارتودنسی شفاف - لابراتوار اتیوس
ارتودنسی
basic-course
ارتودنسی سیمی
الاینر ارتودنسی شفاف - لابراتوار اتیوس
ارتودنسی شفاف
slx-clear-aligners-top(2)
ساخت الاینر شفاف